Forum Warszawa

Pełna wersja: Praca za granicą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy myśleliście kiedyś, żeby wyjechać do pracy do innego kraju? A może już tak zrobiliście? Ja zamierzam znaleźć pracę na wakacje w innym kraju. Oczko
Gdybym nie miała tutaj zobowiązań rodzinnych, to byc może nawet na dłużej niz na wakacje bym do pracy wyjechała
Tak jak Dusia, gdyby moja rodzina zgodziła sie na taki wyjazd i nie przynosiłby on szkód dla żadnego z członków to zapewne rozważałbym możliwość takiego wyjazdu. Ale na obecną chwilę nawet się nad tym nie zastanawiam.
Niestety, nie mogłabym wyjechać za granicę.Tzn. nie teraz. Mam studia, nie mogłabym tego tak zostawić. Jednak rozważam wyjazd po studiach. To zresztą trudna decyzja, bo rodzina, znajomi...
Obecnie chyba większość studentów gdzieś wyemigruje. I chyba warto,kiedy się jeszcze nią ma rodzinnych zobowiązań a ma możliwość na zarobienie porządnych pieniędzy.
Po sesji zamierzam porozsyłać CV do zagranicznych hoteli lub restauracji. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Uśmiech
Tak, prace za granicą trzeba szukać odpowiednio dużo wcześniej, to już ostatni dzwonek.
Tylko uważaj na naciągaczy i przewoźników.. kuzynka raz o ało nie trafiła do domu publicznego.. trzeba uważać, najbezpieczniej jest samolotem ze sprawdzonym pracodwacą.. jak mogę coś doradzić to polecam tanie loty do Amsterdamu z resztą juz pisałem latam tylko z nimi. Uważaj i powodzenia;]
Mój brat jest elektrykiem i niedawno znalazł ogłoszenie o pracy w Niemczech na portalu praca.gratka.pl wśród ogłoszeń zagraniczny,których tam nie brak. Gdybym znała dobrze niemiecki lub angielski, to pewnie też bym się wybrała np dp opieli nad emerytami.
To prawda, na http://praca.gratka.pl/ jest bardzo dużo ogłoszeń z zagranicy, szczególnie z Holandii i Niemiec
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie