Please disable Adblock!
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje nad polskim morzem- Mielno
Karolina55 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 326
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Gdzie najczęściej wyjeżdżacie nad polskie morze? Sama pomyślałam sobie, że warto byłoby w końcu wybrać się do Mielna. Jeszcze nie miałam okazji spędzać tam urlopu, a poza tym jestem ciekawa, skąd wzięło się określenie "polska Ibiza". Poza tym nawet już wyszukałam sobie ciekawą ofertę noclegową na www.wolnepokoje.mielno.pl - blisko centrum miasta i w bardzo dobrych warunkach.
#1 03-12-2016 09:09 PM
Odpowiedz cytując ten post
kalia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 630
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
A dlaczego akurat Mielno? Powiem Tobie, że ja jestem zakochana w Łebie. Według mnie nie ma piękniejszego miejsca nad polskim morzem. A jeśli byś szukała noclegów to warto zajrzeć tu: łeba noclegi Uśmiech
#2 04-18-2016 12:59 PM
Odpowiedz cytując ten post
KonradW Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 577
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Jeśli polskie morze to polecam Gdańsk. Dlaczego ? A chociażby czyste plaże Oczko
#3 04-19-2016 04:20 PM
Odpowiedz cytując ten post
charlotte1991 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 228
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Mi ostatnio wpadła w oko wielkanoc nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra i namawiam męża na wyjazd cała rodziną. Latem też na pewno pojedziemy nad Bałtyk ale teraz strasznie brakuje mi morza i chcialabym spędzić tam świeta Uśmiech To z cała pewnością fajna odmiana od tradycyjnych świąt w domu.
#4 03-25-2017 07:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
miroslawa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 0
W Mielnie można wynająć apartament Sun&Snow Zachód Słońca, który jest położony przy promenadzie z pięknym widokiem na morze. Mielno to miasteczko, które latem nigdy nie śpi. Dodatkowym plusem tego miasteczka jest położenie nie tylko nad Bałtykiem, ale i w pobliżu jeziora Jamno.
#5 04-19-2017 03:27 PM
Odpowiedz cytując ten post
charlotte1991 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 228
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Jeśli szukasz apartamentu najlepiej chyba zajrzeć na http://www.sunandsnow.pl/index.php Znajdziesz tam apartamenty w najróżniejszych zakątkach Polski. Mi chodzi po głowie urlop w Krakowie. Chciałabym odpocząć sama bez dzieci i wydaje mi się że Kraków będzie idealnym miejscem.
#6 06-02-2017 05:31 AM
Odpowiedz cytując ten post
Ajlar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
No Mielno jest niezle, szczegolnie jesli nastawiamy sie na imprezy na plazy, czy w barach/pubach/dyskotekach hehe
Jesli chodzi o noclegi - to rok temu bylem w Mielnie w Willi Mateo - http://www.willamateo.mielno.pl - super miejsce - tanie, czyste, schludne, spokojne oraz ciche. Jakies 10min pieszo do morza - super sprawa.
#7 06-02-2017 12:57 PM
Odpowiedz cytując ten post
twist Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 792
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Ja bym chyba wolała wybrać się gdzieś, gdzie pogoda będzie pewna. Może do Chorwacji? Niestety mam lęk przed samolotami więc zostaje tylko autobus... Ale na autobusy też można znaleźć dobre oferty, na przykład http://www.globtourist.com/autokar-do-chorwacji.html. Co myślicie o tym pomyśle?
#8 06-17-2017 03:10 PM
Odpowiedz cytując ten post
teron Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 922
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Warto sprawdzić także te apartamenty na sprzedaż nad morzem. Moim zdaniem inwestycja w takie apartamenty naprawdę może się opłacać. Sprawdźcie sami szczegóły tej oferty.
#9 06-28-2017 03:15 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek łódź

wypożyczalnia samochodów katowice

Polecamy: