Please disable Adblock!
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie marzenie byście spełnili?
Imladris Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Chciałabym się Was zapytać jakie macie marzenia, ale takie bardziej materialne. Takie, które można by było spełnić mając jakąś większą sumę pieniędzy(nawet nie jakąś wielką, ale taka rzecz na którą nas teraz po prostu nie stać).
Gdybyście mieli określoną sumę konkretnie na to przeznaczoną jakie marzenie/-a byście spełnili?
Po cichu
po wielkiemu cichu
idu sobie ku miastu na zwiadu
idu i patrzu
[Na ulicach cichosza
na chodnikach cichosza
nie ma Mickiewicza
i nie ma Miłosza
#1 01-12-2013 01:05 PM
Odpowiedz cytując ten post
Dromcia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Dokończyłabym remont który mi się ciągnie od..... lat! Zyskam tym 3 dodatkowe pokoje i duuuuużo przestrzeni życiowej!
W moich snach wciąż Warszawa
pełna ulic, placów, drzew.
Rzadko słyszysz tu brawa -
częściej to drwiący śmiech.
#2 01-12-2013 01:06 PM
Odpowiedz cytując ten post
Elf Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Na pewno wyjechałabym w końcu do Paryża. Chciałabym bardzo poznać to miasto.
co powiedzą te miasta którym niosę ogień
samotności a zresztą mniejsza o miasta dlaczego
im więcej mojego słowa tym więcej twojej ciszy
#3 01-12-2013 02:12 PM
Odpowiedz cytując ten post
Imladris Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Chciałabym mieć własne mieszkanie, poza tym na pewno bym gdzieś pojechała, ale jest tyle miejsc, które bym chciała zobaczyć, że ciężko teraz zdecydować. Oczko
Po cichu
po wielkiemu cichu
idu sobie ku miastu na zwiadu
idu i patrzu
[Na ulicach cichosza
na chodnikach cichosza
nie ma Mickiewicza
i nie ma Miłosza
#4 01-12-2013 02:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
ambrox Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Chciałbym zapewnić mojemu synowi godne życie, żeby nie musiał tyrać na wszystko tak jak ja. I żeby w końcu system państwa się trochę zmienił,żeby nie doszło do tego,że to mój syn będzie musiał mnie utrzymywać,a nie emerytura.
Dorosłość nie jest niczym więcej niż tylko odkrywaniem, że wszystko, w co wierzyłeś, kiedy byłeś młody, to fałsz, a z kolei wszystko to, co w młodości odrzucałeś, teraz okazuje się prawdą.
#5 01-14-2013 12:26 PM
Odpowiedz cytując ten post
Miler2 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Oj pojechałbym dookoła świata moim wymarzonym wozem ;] i marzy mi sie jeszcze kubańska knajpka z sprawdziwą kubańska muzyka na zywo.. a tymczem pomóżcie, bo zona nie daje mi życ.. czy podłoga dębowa tego typu zobacz jest dobra? i dośc wytrzymała?
Znalazłem jeszcze parkiet.. http://www.finishparkiet.pl ratujcie, bo do jutra muszę cos znaleźc..Doradźcie, bo mi będzie suszyć głowę.. może do salonu parkiet, a do reszty pokoi ta dębowa?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2013 11:56 AM przez Miler2.)
#6 06-07-2013 11:53 AM
Odpowiedz cytując ten post
charlotte1991 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 228
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Mi marzy się własne mieszkanie. Ostatnio przeglądałam oferty na http://www.ihouse.pl/wroclaw/sprzedaz/mieszkanie i jakoś jeszcze bardziej zapragnęłam własnych czterech kątów. To jedno z takich marzeń które wywołują w człowieku uśmiech na twarzy i różne wyobrażenia. Ja od razu wyobrażam sobie siebie i swoją rodzinę w nowym miejscu, urządzonym według mojego styluUśmiech Rozmarzyłam się! Szkoda tylko, że tak ciężko jest z kredytem
#7 02-21-2014 08:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
rakowskit2 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Chciałbym pójść na szkolenie paralotniowe Od dziecka miałem takie marzenie i mam nadzieje że w tym roku uda mi się je w końcu zrealizować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2014 11:02 PM przez rakowskit2.)
#8 03-11-2014 11:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
teron Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 922
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Ooo. Ja bym spełnił marzenie o jeździe Ferrari na torze rajdowym. Taką możliwość mają w http://motoprezent.pl/produkt-2-jazda_fe...ornia.html . Można wykupić voucher za 1239 zł. Kiedyś to spełnię. Mam już połowę tej sumy, więc jeszcze trochę i pojadę sobie wymarzoną bryką Duży uśmiech
#9 03-18-2014 03:41 PM
Odpowiedz cytując ten post
teron Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 922
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Moim marzeniem było również stworzyć takie studio nagrań jak studiopraga.pl. Myślę, że jest to fajna sprawa, jeśli jest to pasjonujące.
#10 04-21-2015 01:38 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

roznoszenie ulotek łódź

wypożyczalnia samochodów katowice

Polecamy: