Forum Warszawa
Sklepy ogrodnicze - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Warszawa (/forum-1.html)
+--- Dział: Ogólnie (/forum-2.html)
+--- Wątek: Sklepy ogrodnicze (/thread-750.html)

Strony: 1 2


Sklepy ogrodnicze - Karolina55 - 11-13-2015 10:56 PM

Czy znacie może jakieś sklepy online, w których można kupić zarówno nasiona warzyw, jak i drzewka? W przyszłym roku chciałabym zająć się ich uprawą, tak powiedźmy na większą skalę, ale póki co udało mi się trafić jedynie na hurtownię, oferującą zarówno środki ochrony roślin, jak i różnego typu nawozy, a konkretnie http://www.zrjagro.pl/


RE: Sklepy ogrodnicze - Dru - 03-20-2017 11:08 PM

Ogólnie jeśli chcesz coś robić na większą skalę to się nie zajmuj sklepami tylko szukaj hurtowni lub też producentów. Wszystko zależy czego będziesz szukać, akurat w ostatnim czasie miałem rozmowy z producentem nawozów wapniowych tutaj mogę Cię odesłać do firmy - http://raf-pol.eu/ naprawdę bardzo dobre ceny, dla większych odbiorców. A jeśli chcesz uprawiać cokolwiek to na pewno zapotrzebowanie na nawóz wapniowy mieć będziesz.


RE: Sklepy ogrodnicze - teron - 05-08-2017 08:36 AM

Szukając profesjonalnych nawozów możecie zajrzeć także sobie do http://arkop.pl/nawozy/uprawy-rolnictwo/ . Uważam, że również i wam może się ich oferta przydać. Zobaczcie sami, dostępne są tutaj naprawdę wysokiej jakości nawozy rolnicze w atrakcyjnych cenach.


RE: Sklepy ogrodnicze - teron - 07-19-2017 12:05 PM

Zajrzyjcie na http://ebudowanie.eu/kto-jest-odpowiedzialny-za-wycinanie-drzew-we-wspolnocie-mieszkaniowej/ gdzie można znaleźć naprawdę ciekawe artykuły budowlane i ogrodnicze. Myślę, że również i wam może się spodobać ten portal.


RE: Sklepy ogrodnicze - Maniuss - 02-20-2019 11:14 AM

A mnie bardzo interesuje temat sklepow ze sprzetami. Ostatnio interesują mnie drony i połączenie ich z rolnictwem. Szukam informacji w Internecie i póki co udało mi się znaleźć to https://megadron.pl/pl/menu/przemyslowe/drony-rolnicze-329.html Co sądzicie?


RE: Sklepy ogrodnicze - Ajlar - 03-21-2019 10:40 AM

Obecnie jest bardzo dużo sklepów, w których można kupić nasiona czy sadzonki jednak warto sprawdzić, jakiej jakości rośliny ten sklep oferuje. Najlepiej zakupy robić w profesjonalnych sklepach ogrodniczych prowadzących swoje szkółki roślin. Bardzo bogatą ofertę ma sklep Markflor. Tu kupicie nie tylko rośliny czy elementy dekoracji ale także specjalne substraty dachowe do wykonywania dachów zielonych, nawozy czy podłoża ogrodnicze. Firma Markflor posiada wieloletnie doświadczenie w branży dlatego oferuje swoim klientom tylko najlepsze i sprawdzone produkty.


RE: Sklepy ogrodnicze - kasztanek - 03-21-2019 04:57 PM

A czy ktoś z Was ma może w ogrodzie plac zabaw lub trampolinę dla dzieci? Moje maluchy chciałyby taki plac zabaw. Przeglądamy oferty placów zabaw w sklepach i takie drewniane wydają się drogie i dla starszego dziecka taki domek może stać się nudny. Na http://www.trampolini.pl/ znalazłam ofertę na trampoliny i huśtawki "Bocianie gniazdo" i zastanawiam się, czy takie coś nie było by lepsze dla dzieciaków.


RE: Sklepy ogrodnicze - Maniuss - 05-05-2019 01:02 PM

Jeśli szukacie dobrego sprzętu do prac w ogrodzie, to polecam https://mtdsklep.pl/traktory-ogrodowe/traktory-z-koszem.html . Mają tam bardzo duży wybór urządzeń, sprzętu i narzędzi . Zespół wyszkolonych doradców chętnie pomaga w doborze odpowiedniego sprzętu.


RE: Sklepy ogrodnicze - kalia - 11-25-2020 04:34 PM

Ja znam bardziej profesjonalne rozwiązania dla rolników. Wystarczy wejść na stronę https://agroplast.pl/. Tam znajdziecie najróżniejsze części maszyny rolnicze. Ta firma jest ich producentem.


RE: Sklepy ogrodnicze - Maniuss - 01-18-2021 01:42 PM

Jeśli chodzi o rośliny to polecam sprawdzić ofertę https://wszystkodlaogrodu.pl/kategoria-produktu/rosliny/rosliny-owocowe/winogrona/ . Sam zamawiałem tam wiele kwiatów, krzewów, drzew oraz nasion. Bogaty asortyment, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa, to zalety, które sprawiają, że chętnie tam wracam.