Forum Warszawa
Wyprawka dla dziecka - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Warszawa (/forum-1.html)
+--- Dział: Ogólnie (/forum-2.html)
+--- Wątek: Wyprawka dla dziecka (/thread-2603.html)Wyprawka dla dziecka - kalia - 06-10-2019 12:14 PM

Polecam odwiedzić www.lene.pl. Znajdziecie u nich między innymi bardzo duży wybór ubranek dla dzieci. Warto się nimi zainteresować bo są to ubranka naprawdę wysokiej jakości. Myślę, że przypadną Wam one do gustu.


RE: Wyprawka dla dziecka - kasztanek - 08-08-2019 01:27 PM

Zakup ubranek to jedno, ale nie ma sensu kupować ich dużo, bo dzieci szybko rosną. Ale jeśli chodzi o wyprawkę dla noworodka to napewno ważna jest pościel i tu warto stawiać na jakość i bezpieczeństwo. Na https://ewox.pl/152-posciel-dziecieca dostępna jest pościel bawełniana do łóżeczka, ale i Pani Ewa szyje całe zestawy dla maluszka jak kokon, pościel do wózka, ochraniacz do łóżeczka. Mnie bardzo podoba się tkanina w peonie dla dziewczynki.


RE: Wyprawka dla dziecka - Maniuss - 09-03-2019 09:53 AM

To prawda dzieci rosną bardzo szybko. Prócz ubranek, pościeli, łóżeczka, wózka, fotelika, wanienki i innych niezbędnych akcesoriów warto pomyśleć o podgrzewaczu do butelek. Takie urządzenie https://www.philips.pl/c-m-mo/podgrzewacze-i-sterylizatory-do-butelek przyda się nie tylko do mleka czy wody, ale też w późniejszym etapie do słoiczków.


RE: Wyprawka dla dziecka - Karolina55 - 01-30-2020 12:32 PM

Tak na dobrą sprawę z ilością ubranek nie trzeba przesadzać. Przy czym zdecydowanie warto wybrać produkty najwyższej jakości, jak te pochodzące od polskiego wytwórcy https://robik.radom.pl/niemowlak/body-niemowlece . Znajdziemy tam wiele fajnych propozycji zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, a co więcej, ceny w tym przypadku zdecydowanie nie są zbyt wygórowane.