Forum Warszawa
Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Warszawa (/forum-1.html)
+--- Dział: Ogólnie (/forum-2.html)
+--- Wątek: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa (/thread-201.html)

Strony: 1 2


Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - boczek952 - 05-30-2013 08:51 PM

Świadomy wybór studiów Chcesz studiować lecz nie wiesz na jakiej uczelni i jakim kierunku ? Zajrzyj tutaj : http://www.kierunki.net/lupa . Kierunki pod lupą to dokładne opisy tego jak się studiuje na konkretnym kierunku na konkretnej uczelni. Strona :kierunki.net/lupa


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - joroszy - 06-13-2013 07:31 PM

opisy opisami, ale przede wszystkim młody człowiek musi sam sprawę przemyśleć, bynajmniej nie biorąc pod uwagę tylko tego, co go interesuje Uśmiech


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - nosleep - 01-15-2014 12:37 PM

Teraz uczelnie mają otwarte drzwi dla każdego. Każdy kto chce studiować to będzie studentem. Nie ma tak jak kiedyś, że trzeba było egzaminy wstępne zdawać...


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - cookie - 02-14-2014 10:46 PM

Z takich podobnych portali z informacjami o studiach jest jeszcze http://www.studiapodyplomowe.net/ tylko że tutaj głównie informacje o studiach podyplomowych w naszym kraju.


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - teron - 06-08-2015 11:40 AM

Jeśli szukacie pomocy w pisaniu prac naukowych, warto zajrzeć do serwisu http://www.proposterus.biz/ , gdzie oferują pomoc w redagowaniu i pisaniu prac naukowych. Sprawdźcie.


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - cyrulik_warszawski - 07-10-2015 03:03 PM

Może też Ci się przydać pomoc w postaci wsparcia redaktorów przy pisaniu prac. Ja czasami korzystam z http://redagowanie-sos.pl/


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - miroslawa - 01-30-2016 09:44 AM

Nie jest łatwo wybrać kierunek na którym zamierza się studiować.
Te osoby, które od dzieciństwa posiadają ukierunkowane zainteresowania są w lepszej sytuacji.
Na przykład moja koleżanka, która od małego dawała zastrzyki misiom ukończyła studia medyczne w Wielkiej Brytanii. Teraz dzięki wsparciu i pomocy organizacji Elab, która powstała dla studentów i z inicjatywy studentów aplikowanie na tego rodzaju studia jest znacznie ułatwione.


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - Karolina55 - 02-09-2016 01:59 PM

Według mnie wybierając studnia należy zwracać uwagę nie tylko na ewentualne możliwości w zakresie znalezienia później pracy, ale także własne upodobania. Na pewno humanista będzie się męczył na politechnice, co wiem po sobie. Najlepiej to niejako wypośrodkować. Z resztą dzisiaj jest sporo ciekawych ofert dla ludzi po różnych kierunkach i np. propozycje związane z taką opcją jak praca administracja są bardzo interesujące.


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - Andrzej55 - 06-24-2016 06:42 PM

Możliwości w zakresie wyboru studiów mamy dziś bardzo wiele. Sam jestem po kierunku inżynierskim, nie mniej jednak bardzo ciekawa wydaje mi się również psychologia, zwłaszcza ta kliniczna. Na pewno gdybym ją ukończył, wybrałbym się na praktyki do PsychoMedic w Warszawie http://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk , ponieważ ich program jest nadzwyczaj interesujący.


RE: Wybieraj studia z www.kierunki.net/lupa - Qrac89 - 01-22-2019 11:19 AM

Każdy naturalnie powinien studiować to, co go najbardziej interesuje, jednak mam wrażenie, że ostatnio coraz lepsze czasy nastają dla absolwentów kierunków medycznych Uśmiech. Szczególnie tych, którzy chcą mieć znaczący wkład w rozwój nowych innowacji w zakresie tych nauk. Wystarczy chyba wspomnieć o wsparciu, jakie daje zdolnym naukowcom z tych dziedzin projekt https://www.naukaratujezycie.pl/ - mający swój udział choćby w Inkubatorach UW oraz BioMed Academy, które w namacalny sposób zwiększają szanse naszych tęgich, medycznych głów na sukces ze swoimi innowacyjnymi pomysłami Uśmiech. I mam wrażenie, że trend ten w przyszłości już tylko będzie się rozwijał, dzięki czemu będziemy świadkami wielu ciekawych odkryć i nowoczesnych terapii opracowanych na naszym własnym podwórku. Tak, jeżeli ktoś ma duże aspiracje do zmiany świata na lepsze, to studiowanie medycyny jest obecnie jak najlepszym wyborem Uśmiech.