Forum Warszawa
budowa - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Warszawa (/forum-1.html)
+--- Dział: Ogólnie (/forum-2.html)
+--- Wątek: budowa (/thread-1849.html)

Strony: 1 2 3


budowa - KonradW - 05-24-2018 08:16 AM

Najlepsze materiały do konstrukcji drewnianych zakupisz w https://www.abies-polska.pl/materialy-do-konstrukcji-drewnianych/ , firma bardzo dobrze wyposażona, podejście do klienta bardo profesjonalne, polecam


RE: budowa - kalia - 05-31-2018 03:06 PM

Jest bardzo dużo takich sytuacji w których potrzebujemy pomocy dźwigu.Zazwyczaj takie sytuacje pojawiają sie przy budowie. jeżeli potrzebujesz kogoś sprawdzonego to tutaj http://dzwigi-krym.pl/dzwigi/ , znajdziesz ofertę naprawde dobrej firmy.


RE: budowa - Ajlar - 06-25-2018 08:52 PM

Podczas budowy przydają także kontenery na odpady budowlane. Na placu budowy często zostaje dużo odpadów np. worki po zaprawach, części pianek izolacyjnych, folie itp. Takie odpady warto gromadzić w jednym miejscu np w metalowym kontenerze. W tym miejscu znajdziecie ofertę kontenerów produkowanych przez firmę Ekombud. Firma oferuje 40 rodzajów kontenerów na odpady. Warto kupić taki kontener na czas budowy i płacić tylko za sam wywóz śmieci. Po zakończeniu prac kontener można odsprzedać.


RE: budowa - kasztanek - 07-11-2018 01:11 PM

Najlepsze nie istnieje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto sprzeda taniej. Tak jest wszędzie. Osobiście uważam, ze w branży trzeba być na bieżąco. Umożliwiają to portale typu http://portalbudowlany24.pl/.


RE: budowa - kasztanek - 07-26-2018 02:04 PM

Jeśli ktoś planuje budowę to w pierwszej kolejności musi wybrać projekt domu. Oczywiście można samemu udać się do architekta, ale warto też zajrzeć do serwisu https://projekty.wbudowie.pl/, który współpracuje z najlepszymi biurami, Wybór projektów spory zarówno domów jednorodzinnych jak i letniskowych.


RE: budowa - twist - 10-03-2018 11:59 AM

Bardzo modne ostatnio stały się domy ekologiczne. Wiele osób decyduje się właśnie na budowę takiego domu. Sama o tym myślę bo czytałam wiele pozytywnych opinii na ten temat w internecie. A co Wy o tym sądzicie?


RE: budowa - Maniuss - 11-12-2018 12:37 PM

A ja znalazłem firmę, która zajmuje się sprzedażą i wynajmem szalunków https://baukrane.pl/kategorie-oferty/szalunki-stropowe/ . To świetne rozwiązanie. Nie trzeba inwestować w zakup. Może nie wychodzi dużo taniej, ale przyjeżdżają rozładowują, montują a później rozbierają i zabierają.


RE: budowa - rogalmarcinski - 01-31-2019 10:25 AM

Jeśli interesuje Was budowa to powinny Was też zainteresować najróżniejsze instalacje. Dlatego polecam rzucić okiem na stronę http://centrumrekuperacji.pl/ i poczytać więcej o rekuperacji. Uważam, że jest to bardzo dobre i bardzo oszczędne rozwiązanie.


RE: budowa - Andrzej55 - 06-27-2019 07:51 AM

Tak na dobrą sprawę, zanim jeszcze zdecydujemy się na budowę domu, powinniśmy wybrać odpowiedni projekt dla siebie. Wiele ciekawych propozycji znajdziemy w Pracowni Projektowej MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . Są tam dostępne projekty: domów typowych, z poddaszem użytkowych, szeregowych, a nawet rezydencje czy też miejskie wille. Poszczególne opcje są odpowiednio dopracowane, a przy tym w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony projektantów.


RE: budowa - twist - 10-01-2019 07:32 AM

Przy budowie na pewno będą potrzebne różne maszyny i sprzęty, jak chociażby koparka. Najlepiej więc zdecydować się na jej wynajem. Poczytajcie o takiej opcji jak koparka i koparko-ładowarka Warszawa - sprzęt firmy: https://warszawskikopacz.pl/koparka/.