Forum Warszawa
Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-9.html)
+--- Dział: Offtopic (/forum-10.html)
+--- Wątek: Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? (/thread-1473.html)Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - gustawa - 10-28-2017 10:16 AM

Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka?
Czym się kierować? Zależy mi, żeby było bezpieczne, tylko jak to poznać?
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie-lozko-pietrowe-dla-dzieci-wybrac-ktore-najlepsze-dla-dziecka/3997/ znalazłam trochę wskazówek na ten temat.
Dodalibyście coś do tego?


RE: Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - Ajlar - 11-11-2017 06:06 PM

Porady naprawde niezle - dzieki za link. Ja bym do tego dorzucil info, ze lozko powinne byc wykonane z litego drewna - wtedy jest wytrzymale oraz trwale. W marketach takich nie ma, albo sa kosmicznie drogie - polecam internet, a konkretniej - DomDekor. Spojrz jakie maja lozka: https://www.urokdrewna.pl/lozka - lity buk lub sosna. Wytrzyma nawet skakanie po nim!Uśmiech


RE: Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - Qrac89 - 08-31-2018 03:14 AM

A może łózko piętrowe 3 osobowe z oferty dostępnej pod tym linkiem https://lozka.net.pl/product-pol-1234-Lozko-pietrowe-3-osobowe-JAREK.html ? Kupowałem już łózka w tym sklepie i każde z łóżek, które kupiłem było bardzo solidnie wykonane. Ogromną zaletą tych łóżek jest też to że są one bardzo tanie. Co prawda nie wiem, czy wszystkie produkty są tak dobrej jakości, ale śmiem twierdzić, ze tak.


RE: Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - Andrzej55 - 10-02-2018 08:16 PM

Wybór łóżek na naszym rynku mamy dzisiaj ogromny. Jednocześnie jeżeli chcemy się dobrze wysypiać, warto pomyśleć także o takim materacu, jak te z https://materace-viscotherapy.pl/ . Gwarantują one bowiem najwyższy komfort snu za sprawą pianki VISCO, nadającej im właściwości termoelastyczne. Jednocześnie likwidują napięcie mięśniowe i dają ulgę bolącemu kręgosłupowi.


RE: Jak wybrać łóżko piętrowe dla dziecka? - kalia - 10-11-2018 10:21 AM

Ja uważam, że łóżka piętrowe są już passe. Istnieją przecież najróżniejsze łóżka dla dzieci, chociażby w stylu skandynawskim. Polecam rzucić okiem na ofertę na stronie https://www.dutchhouse.pl/meble/lozka. Myślę, że ich propozycje mogą Wam przypaść do gustu.