Forum Warszawa

Pełna wersja: Wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja się poważnie zastanawiam, czy nie wyjechać w te wakacje samochodem do Chorwacji. Był ktoś z was już kiedyś? Jak drogo wam to wyszło ?
(01-11-2013 05:07 PM)ambrox napisał(a): [ -> ]Jakie macie plany wakacyjne? Polskie morze albo góry czy jednak zagranica? Uśmiech Gdzie wam się najlepiej wypoczywa

Najlepiej odpoczywam w Polsce, lubię ciszę , spokój, długie spacery po lesie, dlatego na wakacje ponownie wybieram się na Kaszuby http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm
Ja tak na dobrą sprawę wakacje "robię" sobie w każdy wolny weekend. Gdy czas na to pozwala urządzamy z koleżankami babski weekend nad morzem i wyjeżdżamy do Centrum SPA&Wellness Primavera w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiet...ad-morzem. Jest tam cały kompleks basenów, z sauny i siłowni można korzystać do woli, a najciekawsze zajęcia w jakich brałyśmy tam udział to warsztaty z Coachem z dziedziny wizażu i stylizacji. Można połączyć przyjemne z pożytecznym i doskonale odpocząć przy drinku w kawiarniUśmiech.
SPA to dobry pomysł na wyjazd na kilka dni, mogą być również np. termy geotermalne http://www.termyuniejow.pl/pl/baseny-termalne-zakopane To dobry wyjazd na weekend, ale na dwa tygodnie wakacji może kosztować sporo.
Mi by się w spa nudziło heh
Oj ja jestem pewna,że mi by się w spa nie nudziło Uśmiech Bardzo chętnie sama bym się tam wybrała.

Jak organizujecie wakacje dzieciom? Sama staram się zorganizować im ten czas tak aby się nie nudziły. Avia Tour Travel organizuje obecnie bardzo fajne wycieczki dla maluchów:
http://aviatourtravel.pl/dino-park-kolacinek/ - ostatnio były na tej. W Dino Parku w Kolacinku. Bawiły się świetnie.
Ja tam mimo wszystko lubię Polskę, a najbardziej polskie góry. W tym roku znalazłam świetne noclegi Pieniny i wraz z całą rodzinką wybieramy się na dwa tygodnie w Pieniny. Będzie ciekawie Uśmiech
(10-13-2013 07:49 PM)Zuzanna napisał(a): [ -> ]Mazury są piękneUśmiech Ja mam bliżej na Kaszuby, ale i jak jest w wakacje czas, to nad mazurskie jeziora też skoczę
Nie inaczej! Ja akurat na mazury mam dość blisko, jakieś 2h jazdy. Przy takim układzie szybko hyc do ruciane nida czarter załatwić, żagiel postawić i na wodę!
Jak komuś się znudziło polskie morze to proponuję góry Uśmiech Na przykład noclegi Góry Świętokrzyskie. Moim zdaniem góry świetnie odstresowują Uśmiech
Na wakacje śmiało można wybrać się w góry Uśmiech Jeśli chodzi oczywiście o wakacje zimowe. Bardzo fajną opcją są narty włochy - także dla tych, którzy na nartach jeszcze jeździć nie potrafią. Nie ma czego się obawiać - wszystkiego można się nauczyć na miejscu. Uważam, że narty to świetna zabawa, a także odpoczynek.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie