Forum Warszawa

Pełna wersja: Muzyka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jaką słuchacie, jaki macie utwór na dziś? Uśmiech
Raczej muzyka z lat 70tych i 80tych. Uśmiech Zapewne na forum ciężko o kogoś z podobnymi gustami
Ja słucham rocka progresywnego, głównie lata 70. Kocham Pink Floyd czy King Crimson. Czasem pójdę też do filharmonii, bo klasykę również lubię.
Bez muzyki nie wyobrażam sobie życia. Muzykę kocham najbardziej ze wszystkich dziedzin sztuki. Najbardziej klasykę, a potem jazz, rock, blues, folk. Ciągle poznaję coś nowego, uwielbiam mało znane zespoły, które tworzą wpaniałe dźwięki.
Jeśli interesuje was gra na instrumentach, to możecie zajrzeć do http://sklep-muzyczny.com.pl/p/0/2874/.html . Z pewnością znajdziecie tutaj sporą ofertę instrumentów oraz sprzętu muzycznego oraz bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdźcie sami.
Ja tam lubię disco polo. Mimo tego, co ludzie mówią, bardzo mi się podoba ta muzyka. Przyznam, że nawet się trochę interesuje i regularnie zaglądam na portal http://www.disco-polo.info/. Można tam znaleźć informacje o najświeższych koncertach, płytach i wielu innych ciekawych wydarzeniach.
Sam raczej nie pałam zbytnią sympatią do disco polo. Nie mniej jednak bardzo lubię od czasu do czasu posłuchać takiej zdecydowanie bardziej folkowej muzyki. W związku z czym często słucham http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Góralska i powiem szczerze, że takie rytmy bardzo mnie odprężająUśmiech
Bardzo ciekawe serwisy.
Powiem Wam że bardzo fajna oprawę muzyczną ma zespół event ciekawe repertuary, różnorodna muzyka dopasowana do każdego charakteru. Gwarantują naprawdę świetną zabawę , której nikt z Was nie zapomni. To namiar http://nonames.net.pl/
Do słuchania muzyki na pewno przyda się porządny sprzęt, dlatego polecam zajrzeć na https://megadron.pl/pl/blog/sluchawki-ko...38842.html, gdzie możecie znaleźć opinię na temat świetnych słuchawek kostnych aftershokz.
Stron: 1 2
Przekierowanie