Forum Warszawa

Pełna wersja: Pomysł na biznes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ja myślę o otwarciu laboratorium. Takie laboratorium trzeba też odpowiednio wyposażyć. Gdzie kupujecie takie specjalistyczne sprzęty? Polecam zajrzeć w wolnej chwili na stronę DanLab, gdzie znajdziecie między innymi probówki: https://danlab.pl/nasze-produkty/szklo-l.../probowki/ .
A czy macie już wybraną branżę, w której chcecie prowadzić biznes? Ja się zastanawiam poważnie nad otwarciem własnego laboratorium. Widziałam, że wszystkie niezbędne artykuły zakupię u Renggli. To między innymi blat szklany na wymiar: https://renggli.pl/pl/oferta/blaty-labor...t-szklany/ .
cześć a czy wy w waszej firmie przeprowadzaliście takie podstawowe badania jak pomiar natężenia dźwięku w pomieszczeniu ? ostatnio widziałam że takie badania przeprowadza ta firma https://www.zasilacze-meanwell.pl
Dzisiaj dobrze prowadzony biznes to przede wszystkim też strona internetowa. To właśnie strona Internetowa jest naszą wizytówką, a dzisiaj nawet osoba, która nie potrafi projektować stron, może stworzyć swoją własną w łatwy sposób! Świetne rozwiązanie proponuje https://www.forpsi.pl/wpready/ Uśmiech Hosting, który jest do dyspozycji w każdej stresującej dla nas sytuacji. Aktualizacje na bieżąco i wiele szablonów WordPress, które można szybko dopasować do własnych potrzeb.
Może restauracja? Wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swoją gastronomię, znajdziesz w sklepie internetowym Polmarkus. Są to między innymi formy do tarty: https://sklep.polmarkus.com.pl/formy-do-tarty . Takie internetowe zakupy są przede wszystkim bardzo wygodne.
Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi kandydatkami do pracy to polecam wam zajrzeć na stronę https://jobllegro.com/kandydaci/gdynia Jest to bardzo dobre miejsce żeby poszukać chętnych ludzi do pracy,
Jeśli macie nieruchomość w dobrej lokalizacji, to warto pomyśleć na spokojnie budowę stacji paliw. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorni...y-adblue/. Jest tam bowiem namiar na ciekawą ofertę, jeśli chodzi o budowę oraz wyposażenie takiej stacji. Uważam, że warto się tam rozejrzeć
Bardzo dobrze znaleźć niszowy biznes, aby przede wszystkim sporo zyskać. Właśnie dlatego pomyślcie koniecznie o pieczarkarni. Takie rozwiązanie dobrze się sprawdza i jest praktyczne. Tutaj http://luckygrower.com sobie zerknijcie. Jest tam bowiem dostępne całe wyposażenie hali. Myślę, że właśnie w takich miejscach należy się zaopatrywać.
Nie zapominaj też o formalnościach związanych z prowadzeniem firmy. Czy wiesz na przykład, czym są ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/ ? Może się okazać, że tego typu analizy będą Wam potrzebne przy prowadzeniu Waszej firmy.
nie sam pomysł ale często też prowadzenie firmy z głową jest bardzo ważne, musisz na przykład pamiętać o motywacji swoich pracowników a także nad ich rozwojem, zajrzyj sobie na stronę https://ux-pm.pl/dla-firm aby dowiedzieć się czegoś więcej w temacie rozwoju
Warto też pomyśleć o zakupie komputera dla firmy. Aby nie przepłacać można zdecydować się na przykład na taki używany laptop Fujitsu: https://at-outlet.pl/laptopy-fujitsu . Myślę, że będzie to trafiony wybór.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie